Star Wars Jedi: Ocalały będzie wymagał dużo miejsca na dysku. Znamy rozmiar gry Respawn Entertainment

Star Wars Jedi Ocalały

Electronic Arts nie udało się niestety utrzymać w tajemnicy informacji na temat Star Wars Jedi: Ocalały. Chociaż oficjalne szczegóły dostaniemy dopiero podczas zapowiedzianej ostatnio prezentacji gry, kilka ciekawych informacji można wyciągnąć ze strony gry na Steamie.

Potężny rozmiar Star Wars Jedi: Ocalały na Steamie

Zapowiedź Star Wars Jedi: Ocalały

Parę dni za wcześnie zadebiutowała strona na Steamie Star Wars Jedi: Ocalały. Najważniejszą informacją, niepotwierdzoną jeszcze przez Electronic Arts, którą wyciągnęliśmy z tego faktu, jest oczywiście data premiery gry. Strona zdradza jednak jeszcze kilka ciekawostek.

Podobnie jak w przypadku wielu innych gier na Steamie, pod zwiastunem i kilkoma screenami znajdują się wymagania systemowe. Przez chwile były one widoczne w przypadku produkcji Respawnu i sugerowały, że gra będzie potrzebować aż 130 GB wolnego miejsca na dysku.

Przeczytaj też: Gry ruchowe na Nintendo Switch

Do premiery gry zostało oczywiście jeszcze kilka miesięcy i przyjdzie w końcu czas na ujawnienie oficjalnych wymagań sprzętowych. Do tego czasu twórcy mogą skompresować nieco swoją produkcję. Jeżeli 130 GB będzie jednak ostatecznym rozmiarem gry na PC, to posiadacze konsol powinni mieć się na baczności.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!