Star Wars Jedi Survivor zapewni w końcu stałe 60 FPS na konsolach! Gra otrzymała sporą aktualizację

Star Wars Jedi Survivor

Star Wars Jedi Survivor zaliczyło bardzo dobry debiut i zebrało mnóstwo świetnych recenzji. Twórcy gry, studio Respawn Entertainment, cały czas pracują nad ulepszeniami tytułu, co widać po kolejnych aktualizacjach. Tym razem przyszedł czas na siódmą, która przynosi sporo zmian, w tym między innymi w trybie wydajności na konsolach.

Nowa aktualizacja Star Wars Jedi Survivor oferuje przebudowany tryb wydajności na konsolach

Star Wars Jedi Survivor
Star Wars Jedi Survivor

Jak informuje EA na swojej oficjalnej stronie, kolejna, siódma już aktualizacja do Star Wars Jedi Survivor ukaże się dzisiaj na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Skupiono się w niej między innymi na wprowadzeniu ulepszeń związanych z trybem wydajności na konsolach – został on całkowicie przebudowany, by znacznie poprawić rozgrywkę.

Deweloperzy zadbali o optymalizację pod kątem karty graficznej oraz procesora, a także wyłączenie śledzenia promieni. Ma to nie tylko poprawić wrażenia, ale też zapewnić stałe 60 klatek na sekundę w trybie wydajności. Wcześniej na konsolach PlayStation i Xbox zdarzały się jeszcze spadki.

Oprócz tego, w aktualizacji dodano obsługę zmiennej częstotliwości odświeżania (na PS5) oraz poprawiono system zapisu gry. Warto też wspomnieć o dodatkowych ulepszeniach wydajności i optymalizacji w wydaniu gry na PC, w tym obsługi DLSS. Na wszystkich platformach ponadto pojawią się też różne poprawki błędów oraz inne ulepszenia.

Zobacz także: Najlepsze laptopy gamingowe do 4500 zł

Kup Star Wars Jedi Survivor

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars Jedi Survivor trafi także na konsole poprzedniej generacji. Data premiery na PS4 oraz Xbox One nie jest jednak jeszcze znana.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.