Respawn naprawia Star Wars Jedi: Survivor. Patch ulepsza stabilność FPS i zwiększa ich liczbę

Star Wars Jedi Survivor

Star Wars Jedi: Survivor zaliczyło ogromny falstart zarówno na komputerach osobistych jak i konsolach. Tytuł mierzył się z negatywnymi komentarzami dotyczącymi problemów z wydajnością czy bugami, a specjaliści z Digital Foundry nazwali produkcję „najgorszą grą AAA na PC w 2023 roku”. Deweloperzy z Respawn Entertainment nie próżnowali i wydali ostatnio dużego patcha, który miał naprawić liczne błędy, a po ostatnich testach wiemy, że Star Wars Jedi: Survivor rzeczywiście zostało poprawione.

Aktualizacja do Star Wars Jedi: Survivor eliminuje błędy i poprawia wydajność – test

Test wydajności po aktualizacji do Star Wars Jedi: Survivor

Nie da się ukryć, że Star Wars Jedi: Survivor nie miało łatwego początku, do tego stopnia, że gracze sami tworzą modyfikacje mające na celu poprawienie płynności produkcji. EA zapowiadało poprawki od samego początku, które miały na celu usprawnić przygodę Cala Kestisa. Jednak po aktualizacji wydaje się, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

W przypadku Xboxa Series X Star Wars Jedi: Survivor po uaktualnieniu prezentuje stabilne 60 FPS, choć warto zauważyć, że w niektórych momentach w trybie wydajności zdarzają się nieliczne spadki do około 50 klatek na sekundę. Xbox Series S trzyma za to stałe 30 FPS bez żadnych zmian.

PlayStation 5, podobnie jak mocniejszy z Xboxów, po aktualizacji utrzymuje stabilne 60 FPS z nielicznymi spadkami. W początkowej wersji Star Wars Jedi: Survivor konsola od Sony miewała spadki aż do 30 klatek na sekundę, natomiast deweloperzy z Respawn Entertainment poradzili sobie z tym problemem.

W przypadku komputerów osobistych gra również poprawiła swoją wydajność. Jak możemy zobaczyć na filmie, po aktualizacji Star Wars Jedi: Survivor zwiększył liczbę FPS średnio o około 30. Warto jednak pamiętać, że sporo zależy od mocy sprzętu, jakim dysponujemy.

Zobacz też: Najlepsze słuchawki gamingowe

Jak widać Star Wars Jedi: Survivor działa na wszystkich platformach zdecydowanie płynniej po aktualizacji. Pozostaje czekać na kolejne poprawki, które usprawnią przygodę Cala Kestisa

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.