Starfield sprawdzony przez kilkanaście milionów graczy! Gra Bethesdy pobiła kolejny rekord

Starfield

Starfield ma wielu krytyków, ale gra nadal radzi sobie dobrze. Świadczy o tym też liczba graczy, którzy zdecydowali się na jej sprawdzenie. Ta przekroczyła już bowiem kilkanaście milionów.

Starfield – 14 milionów graczy

Jesteśmy całkiem świeżo po zapowiedzi dodatku do Starfield. I choć nie znamy jeszcze daty jego debiutu, to nadal dobry moment na kolejne podsumowania.

Okazuje się bowiem, że najnowszą grę Bethesdy sprawdziło już 14 milionów graczy. Wynik ten może więc imponować.

Tym bardziej że Starfield ma być wspierane przez wiele lat przez deweloperów. Oraz z pewnością przez modderów, którzy już stworzyli m.in. tryb 120 FPS w grze na Xboxie Series S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Naturalnie wpływ na tę liczbę miał fakt, że Starfield jest dostępny w Xbox Game Pass. Przypomnijmy, że tytuł ten był również przedmiotem innych promocji, takich jak bycie gratisem do zakupu kart graficznych AMD.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.