Czas gry Starfield ujawniony. Podano długość kampanii fabularnej i liczbę głównych miast

Starfield

Starfield został przedstawiony w trakcie Xbox & Bethesda Games Showcase 2022. Gameplay wywołał mieszane uczucia, a na deser potwierdzono, iż protagonista będzie niemową – nie jest to nowość dla fanów Bethesdy, ale nowych użytkowników ta informacja może zniesmaczyć. W międzyczasie Todd Howard porozmawiał z jedną z redakcji i zdradził jeszcze więcej informacji o nadchodzącym kosmicznym RPG-u.

Kampania fabularna Starfield wystarczy na kilkadziesiąt godzin rozgrywki

Starfield – gameplay

W rozmowie z serwisem IGN szef Bethesdy przyznał, że Starfield będzie ich największą grą. Potwierdzenie tych słów można znaleźć już w temacie kampanii fabularnej, która ma być o 20% większa od poprzednich tytułów tego studia i wystarczyć na około 30-40 godzin zabawy. Wartość ta zwiększy się, jeśli zajmiemy się wykonywaniem dodatkowych aktywności.

Starfield zaoferuje aż 1000 planet do pełnej eksploracji i cztery główne miasta – jednemu z nich, Nowej Atlantydzie (należącej do frakcji Konstelacji), mogliśmy przyjrzeć się już w trakcie oglądania niedzielnego gameplayu. Todd Howard zapewnia, iż jest to największa lokacja, jaką kiedykolwiek mieli przyjemność przygotować.

Sprawdź także: Fallout 5 potwierdzony przez Bethesdę!

Przypomnijmy, że Starfield zadebiutuje w 2023 roku na PC i Xboxach Series X|S. Klienci, którzy posiadają aktywną usługę Xbox Game Pass, zagrają bez dodatkowych kosztów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z