Starfield premierą uczci wyjątkowe święto? Gracze uważają, że gra Bethesdy zadebiutuje w kwietniu

Starfield

Premiera Starfield zbliża się wielkimi krokami. Bethesda subtelnie potwierdziła ostatnio, że gra nie powinna zaliczyć już żadnych opóźnień i pojawi się w pierwszej połowie 2023 roku. Graczom ta informacja oczywiście nie wystarczyła.

Starfield zadebiutuje w kwietniu?

Zwiastun Starfield

Zdaniem graczy idealnym momentem na premierę Starfield byłby 12 kwietnia 2023 roku, Międzynarodowy Dzień Załogowych Lotów Kosmicznych. Wszyscy fani gier wideo mogliby tym sposobem sami udać się w przestrzeń kosmiczną i odkryć setki planet, nad którymi pracowała przez ostatnie lata Bethesda.

Wydawca nie zaadresował jeszcze oficjalnie tematu daty premiery swojej gry. Debiut w kwietniu jest jednak zgodny z ostatnimi doniesieniami i brzmi jak bardzo przekonująca teoria.

Przeczytaj też: Smartwatch damski – ranking

Na tym teorie graczy oczywiście się nie kończą. Inni spodziewają się bowiem premiery 23 marca 2023 roku, kiedy Amerykanie świętują rocznicę pierwszego, dwuosobowego lotu w kosmos. Microsoft będzie również chciał uniknąć wypuszczania Starfielda blisko Redfall.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z