Starfield doczekał się własnego kalendarium! Sprawdźcie co wydarzyło się przed rozpoczęciem przygody

Starfield

Jedną z bardziej wyczekiwanych premier 2023 roku jest bez wątpienia nadchodząca produkcja Bethesdy, czyli Starfield. Od pewnego czasu deweloperzy starają się zapewnić nam nowe szczegóły na temat tej pozycji, czego przykładem może być jutrzejsza sesja Q&A, podczas której twórcy odpowiedzą na szereg pytań dotyczących gry. Jednocześnie na oficjalnej stronie studia pojawiła się niezwykle ciekawa sekcja, która powinna przypaść do gustu wszystkim fanom zagłębiania się w fabularnych zawiłościach.

Historia uniwersum Starfield, jako gratka dla każdego fana nadchodzącej produkcji Bethesdy

Udostępnione przez Bethesdę kalendarium obejmuje okres od 2050 do 2330 roku, podczas którego opisana została historia uniwersum przedstawionego w Starfield. Historia ta rozpoczyna się od pierwszego przybycia ludzi na Marsa, co samo w sobie stanowi początek kolonizacji kosmosu przez tę rasę. Kolejne etapy tego kalendarium przeprowadzają nas przez rozwój kolejnych osad ludzkich, wraz z opisem najważniejszych wydarzeń.

Przedstawiona oś czasu kończy się właśnie na 2330 roku, kiedy to właśnie rozpoczyna fabuła Starfield. Oznacza to, że pewien fragment kolejnych wydarzeń, które będą mieć miejsce w tym uniwersum, będzie już pewnym stopniu zasługą graczy i tego, jak poprowadzą swoją historię.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Pełen spis wydarzeń dziejących się przed wydarzeniami, które przedstawione będą w nadchodzącej produkcji Bethesdy, dostępny jest pod tym adresem. Każdy zainteresowany entuzjasta tego kosmicznego RPG-a może na własną rękę może zapoznać się z całą historią uniwersum.

Kup Starfield

Na koniec przypominamy, że Starfield zadebiutuje już 6 września 2023 roku na PC oraz Xbox Series X|S. Osoby, które zdecydowały się na droższe wydania gry, będą mogły rozpocząć swoje kosmiczne przygody w nocy z 31 sierpnia na 1 września.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.