Starfield pobierzemy już w tym tygodniu? Amazon podaje datę preloadu produkcji Bethesdy

Starfield

Na premierę Starfield z niecierpliwością oczekują gracze na całym świecie. Zaangażowani fani tworzą własną mapę galaktyki, drzewko umiejętności, a nawet planują bezpłatne urlopy, które pozwolą im spędzić pierwsze chwile z grą po premierze. Teraz z kolei do graczy docierają nowe informacje dotyczące preloadu, czyli możliwości wcześniejszego pobrania plików Starfield.

Amazon ujawnił datę preloadu Starfield

Jak informuje użytkownik Twittera Idle Sloth, Amazon umieścił na stronie sklepu informacje dotyczące możliwości wstępnego pobrania nadchodzącej produkcji Bethesdy. Okazuje się, że preload Starfield ma być dostępny już od 9 sierpnia 2023. Należy jednak pamiętać, że są to niepotwierdzone przez Bethesdę informację, dlatego może się zdarzyć, że ujawnione dane ulegną zmianie.

Warto także wspomnieć, że niedawno Larian Studios zdecydowało się na brak opcji wstępnego pobrania gry Baldur’s Gate 3, co doprowadziło do problemów z platformą Steam. Ogromne zainteresowanie produkcją spowodowało, że serwery były nieosiągalne, a licznik czasu pobierania gry wskazywał nawet na kilkanaście godzin.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Tomb Raider

Kup Starfield

Jeżeli doniesienia okażą się prawdziwe, wygląda na to, że Bethesda chce uniknąć podobnych problemów przy okazji premiery Starfield. Udostępnienie preloadu we wcześniejszym terminie może rozłożyć zainteresowanie graczy w czasie i pozwoli uniknąć przeciążenia serwerów Microsoftu. Na koniec przypomnijmy, że premiera Starfield odbędzie się 6 września 2023 roku i gra trafi na PC oraz konsole Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.