W Starfield czeka na graczy „prawdziwa uczta”! Producentka chwali różnorodność zadań pobocznych

Starfield

Gracze z niecierpliwością wyczekują momentu, w którym będą mogli zasiąść do kosmicznego tytułu Bethesdy. Niedawno twórcy podzielili się z fanami kilkoma krótkometrażowymi animacjami, które pozwalają wczuć się w klimat gry, a także ogłosili, że Starfield dostępny będzie w modelu Xbox Play Anywhere. Tym razem Bethesda zdradza graczom nieco więcej szczegółów na temat różnorodności fabularnej i zadań pobocznych.

Producentka Starfield Jamie Mallory chwali kreator tworzenia statków i różnorodność fabularną

Zwiastun Starfield

Starfield zapowiada się na bardzo rozbudowaną produkcję pod wieloma względami. Już w przyszłym miesiącu będziemy mieli szansę wkroczyć w kosmiczną przygodę, a przedstawiciele Bethesdy kolejny raz dzielą się nowymi informacjami na temat gry. Tym razem głos zabrała Jamie Mallory, producentka Starfield.

Mallory zdradziła, że jedną z jej ulubionych rozrywek w Starfieldzie jest tworzenie unikalnych statków w kreatorze. Nietuzinkowe pomysły sprawiają, że mogą powstać różnorodne projekty, niejednokrotnie wywołujące uśmiech na twarzy – takie jak inspirowany dziobakami HMS Dziobak czy Grillownik – ogromna kanapka szybująca w kosmosie.

Producentka potwierdziła również, że oprócz efektownych statków, gra oferuje również niesamowitą różnorodność fabularną w zadaniach pobocznych. Testując różne frakcje, Mallory odkryła wciągające historie, które czekają na graczy decydujących się na zejście z utartego szlaku.

Gdy jedni w pośpiechu przechodzą główny wątek fabularny złotą ścieżką, na nieustraszonych odkrywców, którzy schodzą z utartego szlaku i zgłębiają zadania frakcji, czeka prawdziwa uczta. Ilość zawartości upakowanej w fabułach tych frakcji jest naprawdę nadzwyczajna. To jak wyruszenie na wielką przygodę w trakcie przygody, podczas której każdy dokonany wybór i każda interakcja kształtuje przebieg opowieści. Rozwój postaci, zwroty akcji, dylematy moralne – wsiąkłam w to bez reszty! Te zadania dają szansę na zagłębienie się w bogate tło fabularne gry i odkrycie ukrytych klejnotów, które dodają głębi i ekscytacji do ogólnego doświadczenia.

Jamie Mallory

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dzieci

Kup Starfield

Na koniec przypomnijmy, że premiera Starfield odbędzie się 6 września 2023 roku i gra trafi na PC oraz konsole Xbox Series X|S. Dodatkowo w dniu premiery produkcja pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.