Starfield podbił serca wielu recenzentów! Microsoft i Bethesda chwalą się wysokimi ocenami

Starfield recenzje

Kilka dni temu Bethesda zapowiedziała, że Starfield otrzyma wsparcie DLSS, a sama gra będzie rozwijana przez lata. W sieci pojawił się natomiast nowy zwiastun wspomnianej produkcji. Microsoft postanowił bowiem przypomnieć graczom o niezwykle pozytywnym odbiorze tytułu. Najnowszy materiał promocyjny potwierdza, że RPG w klimatach science fiction podbiło serca wielu recenzentów.

Starfield na nowym zwiastunie. Microsoft i Bethesda przypominają o wysokich ocenach

Starfield – zwiastun z ocenami

Starfield zebrał całą masę pozytywnych recenzji. Od wielu dziennikarzy najnowsza produkcja studia Bethesda otrzymała maksymalną notę, o czym przypomina powyższy zwiastun. W materiale znalazło się również miejsce na kilka cytatów. Nowe PRG twórców The Elder Scrolls V: Skyrim określane jest m.in. jako „arcydzieło” czy „majstersztyk”.

W roku 2330 ludzkość zawędrowała daleko poza nasz Układ Słoneczny, zasiedliła nowe planety i tworzy cywilizację podróżującą wśród gwiazd. Dołącz do Konstelacji – grupy ostatnich odkrywców kosmosu poszukującej w galaktyce rzadkich artefaktów – i przemierzaj olbrzymią przestrzeń kosmiczną w największej i najambitniejszej grze Bethesda Game Studios.

– informuje opis gry.

Zobacz też: Najlepszy telefon do 500 zł

Kup Starfield

Starfield dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S. Od momentu swojej premiery najnowsza produkcja studia Bethesda znajduje się również w bibliotece Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy również 50 poradami dla graczy Starfield od Xbox Polska.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.