State of Decay 3 na Xbox Games Showcase 2024! Krwawy zwiastun prezentuje kolejną odsłonę serii

State of Decay 3

Fani masowej eksterminacji zombie w grach wideo z pewnością nie przeją obojętnie obok tej gry. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, na Xbox Games Showcase pojawiło się State of Decay 3. Najnowsza część serii doczekała się krwawego zwiastuna z elementami rozgrywki.

State of Decay 3 zapowiada się na krwawą i brutalną przygodę

Zwiastun State of Decay 3 na Xbox Games Showcase 2024

Na najnowszym zwiastunie State of Decay 3 zaprezentowany został postapokaliptyczny świat pełen Zombie, którym czoła muszą stawić ludzie, którym udało się przetrwać. Tytuł zapowiada się krwawo i brutalnie oraz różnorodnie pod względem przeciwników, z którymi dane będzie się zmierzyć w grze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

State of Decay 3 zostało pierwszy raz zapowiedziane w 2020 roku. Od tamtej pory informacje o grze były zdawkowe, a fani obawiali się o proces produkcji dzieła. Okazuje się jednak, że pozycja ma się dobrze, a prace nad nią przebiegają w zaplanowanym tempie.

Póki co nie jest znana data premiery State of Decay 3. Na informacje o debiucie trzeba zatem czekać dalej.

Źródło: Xbox Games Showcase 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.