Stellar Blade otrzyma nowy tryb po premierze! Twórcy nie zmienili zdania o mikropłatnościach

Stellar Blade

Premiera Stellar Blade zbliża się wielkimi krokami. Od niespełna tygodnia posiadacze PlayStation 5 mogą przetestować wersję demo, a w sieci regularnie pojawiają się nowe gameplaye. Kim Hyung-tae (dyrektor kreatywny), w jednym z niedawnych wywiadów skomentował dostępność trybu Nowa Gra Plus oraz wypowiedział się na temat mikropłatności w grze.

Tryb Nowa Gra Plus w Stellar Blade dopiero po premierze

Mimo że studio Shift Up rozpoczęło już prace nad nowym projektem, to gracze mogą liczyć na nową zawartość po premierze.

W rozmowie z portalem RULIWEB Kim Hyung-tae potwierdził, iż w premierowej wersji Stellar Blade zabraknie trybu Nowa Gra Plus, jednak planowane jest wprowadzenie go w najbliższej przyszłości.

Co więcej, deweloperzy nie zamierzają implementować zaawansowanego systemu mikropłatności. W sklepie będziemy mogli znaleźć jedynie bonusowe przedmioty kosmetyczne inspirowane znanymi markami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Chcemy wyraźnie zaznaczyć, że poza samym zakupem gry, Stellar Blade nie będzie wymagało ponoszenia dodatkowych kosztów, o których gracze nie mieli pojęcia. Jedynym wyjątkiem są stroje postaci stworzone na mocy współpracy z innymi markami. One mogą być sprzedawane za dodatkową opłatą.

Kim Hyung-tae (dyrektor kreatywny)

Wypowiedź Kima Hyuang-tae można interpretować jako przytyk w stronę Capcomu, który za dodatkową opłatą oferował liczne ułatwienia w Dragon’s Dogma 2.

Stellar Blade zadebiutuje 26 kwietnia 2024 roku. Początkowo tytuł będzie dostępny na konsoli PlayStation 5, a w późniejszym czasie trafi także na PC.

Źródło: GamingBolt

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.