Marzysz o stypie w stylu Dead Island 2? Teraz możesz sobie taką zorganizować, ale za kupę forsy

Dead Island 2 stypa Deathwish

21 kwietnia zadebiutowała druga część Dead Island wyprodukowana przez Dambuster Studios. Tytuł zbiera bardzo pozytywne opinie, a co więcej w testach płynności wypada rewelacyjnie na wszystkich konsolach. Tymczasem w ramach promocji brytyjska firma ubezpieczeniowa Dead Happy zaoferowała możliwość zorganizowania stypy w stylu Dead Island 2.

Dead Happy zorganizuje stypę w stylu Dead Island 2

Reklama stypy w stylu Dead Island 2

Wydawca Plaion wraz z firmą ubezpieczeniową Dead Happy zorganizowali promocję, dzięki której fani będą mogli zrealizować stypę w stylu Dead Island 2 w Los Angeles. Na stronie ubezpieczyciela możemy przeczytać o pakiecie Deathwish:

Żeby uczcić debiut Dead Island 2 przygotowaliśmy pakiet Deathwish. Wyślij swoich kumpli do Los Angeles na drinki zombie zanim wszystko pójdzie do piekła! Stypa, która zakończy wszystkie stypy na Twoją cześć. Deathwish pokryje także wszystkie koszty pogrzebu, żeby nie było żadnych niechcianych powrotów. W końcu wszyscy powinniśmy umierać odpowiedzialnie.

Dead Happy

Warto dodać, że firma zastrzega, iż nie może nikogo wysłać na siłę do LA na naszą pośmiertną imprezę w stylu Dead Island 2, dlatego warto poinformować przyjaciół o swoich planach jeszcze za życia. Pakiet kosztuje 8 tysięcy funtów, czyli ok. 41 tysięcy złotych.

Zobacz też: Mody do FS 19

Pakiet Deathwish jest dostępny na stronie Dead Happy. Jak podoba Wam się taka forma promocji? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.