Suicide Squad: Kill the Justice League z prezentacją kolejnego złoczyńcy! To stary znajomy Flasha

Suicide Squad: Kill the Justice League Kapitan Boomerang

Kilka dni temu w sieci pojawił się nowy zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League, którego bohaterem był King Shark. Nieco wcześniej Rocksteady Studios przedstawiło graczom umiejętności Harley Quinn. Wczoraj natomiast twórcy serii Batman: Arkham opublikowali jeszcze jeden gameplay trailer, który prezentuje kolejnego złoczyńcę.

Rocksteady Studios prezentuje nowy zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League. W roli głównej Kapitan Boomerang

Suicide Squad: Kill the Justice League – Kapitan Boomerang zwiastun

Najnowszy zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League przedstawia postać George’a Harknessa, który posługuje się pseudonimem Kapitan Boomerang. Wspomniany złoczyńca opisywany jest jako „awanturnik” i „tchórz”, który – jak sam przyznaje – „maskuje swoją niepewność piciem i złym zachowaniem”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W powyższym zwiastunie Rocksteady Studios informuje również, że Kapitan Boomerang ma na pieńku z Flashem. W Suicide Squad: Kill the Justice League Harkness będzie miał okazję ponownie stawić czoła wspomnianemu superbohaterowi. Być może tym razem wyjdzie z tego starcia zwycięsko, o ile tylko nauczy się współpracować z pozostałymi członkami Legionu Samobójców.

Zobacz też: Najlepszy smartfon do 3000 zł

Premiera Suicide Squad: Kill the Justice League zaplanowana jest na 2 lutego 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami nowa produkcja Rocksteady Studios zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Czekacie na kolejną grę twórców serii Batman: Arkham? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.