Super Mario RPG – Nintendo chwali się pozytywnym odbiorem gry. Nowy trailer podsumowuje branżowe recenzje

Super Mario RPG

Super Mario RPG to pełnoprawny remake tytułu wydanego w 1996 roku na konsolę SNES. Upublicznione w dniu premiery recenzje zwiastowały pojawienie się kolejnego hitu. Nintendo przygotowało nowy zwiastun, który podsumowuje liczne pochwały ze strony branżowych mediów.

Posiadacze konsoli Switch mogą zagrać w kolejny hit. Nintendo podsumowuje recenzje Super Mario RPG

Super Mario RPG – podsumowanie recenzji

Posiadacze Nintendo Switch nie mogą narzekać na brak świetnych tytułów wydanych w tym roku. Super Mario RPG to kolejna po Super Mario Bros. Wonder produkcja, która cieszy się wyjątkowym uznaniem krytyków.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Cytowany w trailerze portal Bleacher Report nazwał Super Mario RPG mianem pozycji, która powinna znaleźć się w prywatnej kolekcji każdego gracza. Comicbook nie szczędzi pochwał w kierunku projektu rozgrywki, zaprezentowanej historii oraz postaci, a Destructoid określa czas spędzony na graniu jako „zachwycający”.

Przeczytaj także: Najlepsze gry multiplayer na telefon

Warto dodać, że w serwisie Metacritic nie znajdziemy ani jednej negatywnej recenzji Super Mario RPG, a najniższa ocena wystawiona produkcji to 6/10. Wśród recenzji zebranych przez portal OpenCritic aż 97% ma charakter pozytywny.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.