Gra z 1999 roku z trofeami w PS Plus. Jest szansa, że wszystkie klasyki dostaną pucharki

Syphon Filter

Odświeżone PS Plus zadebiutuje już niedługo, bo 22 czerwca. Wstępna lista gier zmierzających do usługi jest już znana, tak samo jak polskie ceny nowego PlayStation Plus. Jak powszechnie wiadomo (lub nie), w ramach PS Plus Premium będzie można też uruchamiać klasyki sprzed lat. Dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie, że pierwszy z nich otrzyma wsparcie dla systemu trofeów. To bardzo dobrze wróży, bo być może z czasem we wszystkich klasykach z PlayStation będzie można zbierać pucharki.

REKLAMA

Syphon Filter z systemem trofeów w PS Plus

Incoming From Bend Studio:

Agency intel reports that Syphon Filter will include Trophies when it arrives on the all-new PlayStation Plus. pic.twitter.com/YVdMixZxBR

— Bend Studio is Hiring! (@BendStudio) May 19, 2022

Incoming From Bend Studio:

Agency intel reports that Syphon Filter will include Trophies when it arrives on the all-new PlayStation Plus. pic.twitter.com/YVdMixZxBR

— Bend Studio is Hiring! (@BendStudio) May 19, 2022

Bend Studio poinformowało na Twitterze, że Syphon Filter z 1999 roku otrzyma system trofeów w ramach nowego PlayStation Plus. Studio opublikowało nawet krótkie nagranie, pokazujące pierwszy pucharek w akcji. Mimo że to dopiero pierwszy klasyk, który według dostępnych publicznie informacji ma dostać wsparcie dla trofeów w PS Plus, to niewykluczone, że Sony planuje zaimplementować uwielbianą przez graczy mechanikę także w innych tytułach sprzed lat. Jest to nawet wysoce prawdopodobne, bo niedawno Japończycy zdobyli patent, pozwalający im dodawać wspomniane trofea do emulowanych wersji klasycznych gier.

Przeczytaj też: Pierwsze materiały z The Callisto Protocol

W ramach ciekawostki warto wspomnieć, że trofea w grach na PlayStation zostały zaimplementowane dopiero przy PS3. Wzbogacenie o pucharki także tytułów ze starszych konsol byłoby bardziej niż mile widziane. A Wy lubicie zbierać trofea, czy to nie dla Was? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!