Tales of Kenzera: Zau – konkurent Prince of Persia: The Lost Crown na nowym gameplayu

Tales of Kenzera ZAU główny bohater

Podczas dzisiejszego wydarzenia Xbox Partner Preview nie brakowało ciekawych tytułów. Zaprezentowano m.in. fragmenty rozgrywki z polskiego The Alters, Unknown 9, Creatures of Ava czy Sleight of Hand. Miłośnicy platformówek nie powinni być zawiedzeni, ponieważ Surgent Studios przygotowało kolejny materiał z Tales of Kenzera: Zau.

Młody szaman na usługach boga śmierci. Nowy gameplay z Tales of Kenzera: Zau

Tales of Kenzera: ZAU – gameplay trailer

Głównym bohaterem Tales of Kenzera jest szaman o imieniu Zau. Aby przywrócić do życia zmarłego ojca, zawiera umowę z bogiem śmierci. Kalunga nakazuje młodemu mężczyźnie pokonanie trzech potężnych duchów, które w przeszłości się go wyparły.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aby zrealizować swój cel, Zau będzie musiał stawić czoła licznym przeciwnościom losu. Umiejętności szamana zmieniają się w zależności od noszonej maski.

Tales of Kenzera: ZAU

Maska Księżyca pozwala m.in. na zamrażanie wrogów oraz płynącej wody, tworząc tym samym tymczasową platformę przydatną w eksploracji. Maska Słońca umożliwi wyprowadzanie silnych, dystansowych ataków.

Świat gry (Kenzera) został wykreowany na podstawie wierzeń i kultury plemion bantu zamieszkujących obszar środkowej oraz południowej Afryki. W trakcie rozgrywki odwiedzimy lasy Kivulian, wyżyny Ikakaramban oraz ziemie umarłych – Itshokan.

Tales of Kenzera: ZAU zadebiutuje 23 kwietnia 2024 roku na PC oraz konsolach Xbox Series X|S, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Użytkownicy platformy Steam mogą już pobrać wersję demo.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.