Gra EA Originals trafi do PS Plus Extra i Premium! Abonament czeka solidne wzmocnienie

PS Plus

Dopiero co pisaliśmy, że w PS Plus Premium i Extra znajdzie się Dave the Diver. To jednak niejedyna pozycja, która trafi do abonamentu. Kolejną jest gra od EA Originals – Tales of Kenzera: Zau.

Tales of Kenzera: Zau z premierą w PS Plus Extra i Premium

Tales of Kenzera: Zau
Tales of Kenzera: Zau

Zespół Surgent Studios szykuje się do wydania swojej debiutanckiej gry. Tą będzie Tales of Kenzera: Zau – oparta na fabule produkcja 2,5D.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co warte wspomnienia, gra pojawi się w PS Plus Extra i Premium już w momencie premiery. Tę wyznaczono na 23 kwietnia 2024 roku.

Zaznaczmy, że za wydanie dzieła odpowiada EA Originals. To inicjatywa firmy, która ma na celu wspieranie niezależnych twórców.

W Tales of Kenzera: Zau wcielimy się w postać tytułowego Zaua – wojownika i szamana z Amandli. Nasz bohater będzie poszukiwać boga śmierci, Kalungi, aby ten przywrócił do życia kobietę ze swojskim imieniem Baba z powrotem do życia. Gra niedawno doczekała się nowego gameplayu, który zdecydowanie warto sprawdzić, aby ocenić, czy przypada nam ona do gustu.

Niemniej do premiery tytułu zostało jeszcze trochę czasu. Abonenci mogą go wypełnić kwietniowymi pozycjami PS Plus, które są już dostępne do pobrania.

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.