Kolejna gra AAA od Techlandu z nowymi szczegółami! Polacy zapowiadają tytuł skoncentrowany na fabule

Techland - nowa gra AAA

Już od jakiegoś czasu wiemy, że Techland pracuje nad kolejną grą AAA. Nie będzie to następna część Dying Light ani powrót do żadnej ze wcześniejszych produkcji studia, a całkowicie nowa marka fantasy. Deweloperzy właśnie podzielili się z nami odrobiną szczegółów na temat tego potencjalnego przyszłego hitu.

Kolejne szczegóły na temat nowej gry fantasy od Techlandu

Techland od dawna tworzył udane produkcje, ale do najwyższej ligi wskoczył wraz z ciepło przyjętą premierą pierwszego Dying Light. Druga odsłona tej serii również napotkała na bardzo pozytywny odbiór, ale jej twórcy nie mają zamiaru się zatrzymywać. Właśnie ogłosili bowiem nowe szczegóły na temat ich kolejnego tytułu AAA – nieznanej jeszcze z tytułu gry fantasy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z ostatnim tweetem firmy możemy zapoznać się z grafiką koncepcyjną nowej gry. Towarzyszy jej opis, który na pewno spodoba się sporej części graczy. Techland nie idzie za tym, co obecnie najpopularniejsze i zapowiada epickie fantasy, w którym fabuła będzie odgrywać pierwsze skrzypce.

Zobacz też: Kontrolery do symulatora lotu – najlepsze modele

Ambitnym planom Techlandu nie ma się raczej co dziwić. Dwie ostatnie gry tego studia okazały się sprzedażowymi sukcesami, co najpewniej jeszcze bardziej rozbudziło ambicje deweloperów. Pozostaje nam liczyć, że ich zapowiedzi okażą się prawdziwe i za jakiś czas będziemy mogli zagrać w kolejny przygotowany przez nich hit!

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2476 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.