Panda na najnowszym zwiastunie Tekken 8! Wojowniczy zwierzak daje widowiskowy pokaz siły

tekken 8 panda

Bandai Namco nie przestaje promować kolejnej odsłony z popularnej serii bijatyk. Ostatnio mieliśmy okazję zapoznać się z podsumowaniem całej historii cyklu przedstawionym przez Briana Coxa czy też mogliśmy rzucić okiem na trailer prezentujący Kumę. Tym razem twórcy mają dla nas zwiastun kolejnego wojowniczego zwierzaka, który pojawi się w Tekken 8 – Panda daje widowiskowy pokaz siły!

Panda na najnowszym zwiastunie Tekken 8

Zwiastun Tekken 8 – Panda

Premiera Tekken 8 zbliża się coraz większymi krokami, a twórcy regularnie przedstawiają nam kolejnych wojowników, którymi będziemy mieli okazję zagrać w bijatyce. Najnowszy zwiastun udostępniony przez Bandai Namco skupia się na postaci Pandy, która przez pewien czas była wyłącznie jedną z wersji Kumy. Od czasu Tekken Tag Tournament 2 otrzymała jednak własny slot.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Panda została oficjalnie potwierdzona już jakiś czas temu, ale właśnie teraz otrzymaliśmy obszerniejszy pokaz siły postaci. Jak możemy zauważyć na świeżo opublikowanym materiale, ataki wojownika przypominają styl walki Kumy. Zwierzak zaoferuje potężne uderzenia, a także widowiskowy atak specjalny.

Zobacz też: Gry offline

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że Tekken 8 trafi na rynek już 26 stycznia 2024 roku. Przed premierą warto zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi, jak również rzucić okiem na fabularny zwiastun. Gra zmierza na komputery osobiste, PlayStation 5 oraz na Xboxy Series X|S.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.