The Callisto Protocol z trybami Nowa Gra+ i Hardcore w darmowej aktualizacji! Zbyt późno według graczy

The Callisto Protocol

Twórcy The Callisto Protocol podzielili się z nami planami na rozwój gry. Wkrótce dostaniemy darmową aktualizację, zapewniającą kilka godzin dodatkowej rozgrywki, po czym czeka nas sporo elementów ukrytych za przepustką sezonową.

The Callisto Protocol otrzyma szereg aktualizacji — twórcy zapowiadają zawartość przepustki sezonowej i nowe tryby 

Six months of content coming to The Callisto Protocol beginning Feb 7, 2023, with a free update of Hardcore Mode and New Game+. More details for this and the Season Pass coming soon. pic.twitter.com/43mLjK93IP

— The Callisto Protocol (@CallistoTheGame) December 1, 2022

Six months of content coming to The Callisto Protocol beginning Feb 7, 2023, with a free update of Hardcore Mode and New Game+. More details for this and the Season Pass coming soon. pic.twitter.com/43mLjK93IP

— The Callisto Protocol (@CallistoTheGame) December 1, 2022

Striking Distance Studios odpowiedzialne za stworzenie The Callisto Protocol opublikowało plany dotyczące dodawania nowej zawartości do produkcji. Okazuje się, że już w lutym 2023 roku dostaniemy darmową aktualizację, wprowadzającą tryby Nowa Gra+ oraz Hardcore, które mogą znacznie wydłużyć rozgrywkę. 

Plan wydawania nowej zawartości do The Callisto Protocol:

  • 7 lutego 2023 – Tryb Nowa Gra+ i tryb Hardcore, darmowa dla wszystkich użytkowników
  • Marzec 2023 – kolekcja skórek Outer Way, wymaga przepustki sezonowej
  • Wiosna 2023 – Zestaw Riot, wymaga przepustki sezonowej
  • Lato 2023 – zawartość fabularna, wymaga przepustki sezonowej

O ile twórcy z ekscytacją podchodzili do swoich planów, tak gracze są mniej wyrozumiali. The Callisto Protocol oferuje ok. 12 godzin rozgrywki w ramach głównego wątku, a to nie tak dużo. Z tego powodu wielu fanów zawiodło się brakiem dodatkowych trybów na premierę, takich jak Nowa Gra+, które mogłyby przedłużyć żywotność tytułu, próbującego zachęcić nas do dodatkowych płatności  np. za przepustką sezonową

Zobacz też: Kody do GTA San Andreas

Okazuje się, że najnowsza pozycja od Striking Distance Studios ma swoje poważne mankamenty. W pierwszych recenzjach średnia ocen wynosiła ok. 75%, a reakcje graczy na Steamie zwiastują problemy techniczne w wersji PC. Po szumnie zapowiadanej produkcji, przy której tworzeniu pomagało Sony, wielu fanów oczekiwało więcej. Nie należy jednak skreślać The Calllisto Protocol, gdyż gra może jeszcze się sprzedać, tym bardziej że jako horror bardzo dobrze radzi sobie z atmosferą grozy i straszeniem nas.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z