The Callisto Protocol z płatną przepustką sezonową. Dzięki niej gracze zobaczą dodatkowe animacje śmierci

The Callisto Protocol

Wczoraj do sieci trafiła lista osiągnięć, które gracze będą mogli zdobyć w The Callisto Protocol. Nieco wcześniej twórcy zaprezentowali natomiast premierowy zwiastun wspomnianego tytułu. Dziś natomiast pojawiły się nowe – dość niepokojące – informacje na temat nadchodzącej produkcji studia Striking Distance. Okazuje się, że gra otrzyma przepustkę sezonową, której zawartość może budzić pewne kontrowersje.

Przepustka sezonowa The Callisto Protocol pozwoli graczom zobaczyć więcej animacji

The Callisto Protocol
The Callisto Protocol

Na Steam pojawił się opis zawartości season passa do gry The Callisto Protocol. Z informacji opublikowanych na platformie Valve wynika, że nabywcy przepustki sezonowej otrzymają m.in. dodatkowe skórki czy też dostęp do fabularnego DLC. Uwagę przykuwa jednak zupełnie inny element. Mowa tutaj o dodatkowo płatnych… animacjach.

Okazuje się, że dzięki przepustce sezonowej gracze podczas zabawy w The Callisto Protocol będą mogli zobaczyć trzynaście „nowych animacji śmierci” głównego bohatera oraz dwanaście dodatkowych animacji śmierci przeciwników. Trzeba przyznać, że deweloperzy ze studia Striking Distance wpadli na pomysł, który z pewnością nie przypadnie do gustu części użytkowników.

Zobacz też: Najlepsze gry survivalowe

The Callisto Protocol zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S już 2 grudnia. W zeszłym tygodniu do sieci trafiła informacja, która ujawniła, że produkcja studia Striking Distance powstała przy wsparciu jednego z zespołów PlayStation.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!