The Callisto Protocol bez darmowej aktualizacji między konsolami PS4 i PS5? Wiele na to wskazuje

The Callisto Protocol

The Callisto Protocol zostało zaprezentowane podczas czerwcowego State of Play, a chwilę później ujawniono dodatkowe informacje o grze okraszone zrzutami ekranu. Pierwszy gameplay zostanie udostępniony już podczas Summer Game Fest 2022 (9 czerwca o godzinie 20:00 czasu polskiego), lecz wydaje się, że gra nie będzie posiadała bezpłatnej aktualizacji między konsolami PlayStation.

REKLAMA

Bezpłatna aktualizacja The Callisto Protocol prawdopodobnie nie nadejdzie

The Callisto Protocol – trailer

Informacje o braku darmowego ulepszenia gry z PS4 na PS5 można wyczytać z karty produkcji w sklepie PS Store. Na platformie Sony pojawiła się już opcja składania zamówień przedpremierowych – The Callisto Protocol jest sprzedawane w edycji standardowej za 60/70 dolarów (odpowiednio wersje PS4/PS5) oraz Deluxe za 80/90 dolarów. Drugi wybór sprawi, że otrzymamy przepustkę sezonową, której zawartość nie jest obecnie znana.

Przy obu wersjach tytułu nie ma natomiast żadnej wzmianki o bezpłatnej aktualizacji z PS4 do PS5. Z doświadczenia wiadomo, że dzieje się tak wtedy, gdy wydawca rzeczywiście nie zaoferuje zainteresowanym takowej opcji.

Sprawdź także: Tytuł-niespodzianka, który może pojawić się na Summer Game Fest 2022

Premiera The Callisto Protocol jest zapowiedziana na 2 grudnia 2022 roku. Produkcja pojawi się na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!