The Crown of Wu perełką niczym Stray? PlayStation promuje kolejnego ciekawego „indyka”

The Crown of Wu

PlayStation nie zwalnia tempa i idzie za ciosem. Po ogromnym sukcesie Stray, za którego promocję odpowiadało Sony, ułatwiono dostęp do narzędzi deweloperskich wszystkim osobom chcącym wziąć udział w programie PlayStation Creators. Japońska korporacja stawia na małe studia z wieloma talentami, czego dobrym przykładem może być The Crown of Wu.

The Crown of Wu może być wielką niespodzianką tego roku

The Crown of Wu – trailer

Zaprezentowana przez twórców konsol PS5 gra pozwoli nam wcielić się w Sun Wukonga, który będzie walczył o odzyskanie tytułowej korony. Będziemy rozwiązywać dziesiątki, jak nie setki logicznych zagadek, przemierzać zjawiskowe, kreatywne lokacje ukazujące piękność XVI-wiecznych Chin, a do tego walczyć z rozmaitymi przeciwnikami.

The Crown of Wu swego czasu był półfinalistą programu PlayStation Talents, co jest wielkim wyróżnieniem i jednocześnie ogromną szansą dla małego studia Trazos z Hiszpanii na osiągnięcie sukcesu w branży gier. Pierwsze urywki gameplayowe z owej produkcji możemy zobaczyć na podlinkowanym wyżej materiale i trzeba przyznać, że wygląda to interesująco.

Sprawdź także: Najlepsze gry battle royale

Premiera The Crown of Wu odbędzie się jeszcze w 2022 roku. Gra zmierza na PC, PS4 i PS5.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z