The Day Before jeszcze nie umarło! Fan tworzy dla gry tryb offline

the Day Before

Pomimo tego, że The Day Before okazało się absolutną porażką i niemal natychmiast straciło uwagę większości graczy, to temat tej gry wciąż krąży w internecie. Jeszcze przed Świętami informowaliśmy o oficjalnym zamknięciu serwerów tytułu. Okazuje się jednak, że gra zebrała garstkę fanów, a jeden z nich tworzy specjalną wersję offline, by móc „cieszyć” się produkcją po zamknięciu serwerów.

The Day Before z trybem offline? Fan walczy o tytuł

The Day Before — zwiastun

The Day Before to prawdopodobnie największa porażka 2023 roku. Gra zebrała fatalne oceny, a ledwo kilka dni po premierze studio Fntastic ogłosiło swoje zamknięcie i porzucenie prac nad produkcją. W ostatnim komunikacie deweloperzy poinformowali, że serwery zostaną wyłączone 22 stycznia 2024 roku, czyli za niecały miesiąc.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Większość graczy na tę wieść prawdopodobnie wzruszyła ramionami, lecz okazuje się, że istnieje grupa fanów, która nie chce się pogodzić z całkowitym usunięciem gry. Jednym z nich jest użytkownik serwisu X/Twitter o nicku @realluci0, który zapowiedział, że przygotuje crack gry, umożliwiający granie w nią offline, bez pośrednictwa Steama.

Niestety na ten moment nie mamy żadnych informacji, kiedy ani czy na pewno tryb offline The Day Before zostanie udostępniony. Wszystkie zainteresowane osoby są zmuszone do śledzenia konta moddera oraz wyczekiwania na postępy w pracach.

Zobacz też: Najlepsze gry postapo

The Day Before to gra, która pomimo fatalnego startu ciągle zaskakuje. Już wcześniej, gdy Steam zablokował możliwość kupienia produkcji, pojawiło się wielu chętnych na kupno kont z przypisanym do nich tytułem, a niektórzy próbowali sprzedać klucze aktywacyjne za naprawdę ogromne pieniądze. Kto wie, może za kilka lat The Day Before okaże się białym krukiem, którego będą pożądać kolekcjonerzy gier?

Źródło: Game Rant

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.