Twórcy The Day Before zwracają się do sceptyków. Na Steamie pojawił się specjalny komunikat

The Day Before

Jakiś czas temu deweloperzy z Fntastic podali oficjalne wymagania sprzętowe The Day Before. Poznaliśmy również dokładne godziny startu wczesnego dostępu na PC i wygląda na to, że już jutro gracze, mimo wielu opóźnień, w końcu będą mogli sprawdzić produkcję. W związku z tym wydarzeniem twórcy opublikowali na platformie Steam specjalny komunikat dla osób nie tylko oczekujących na premierę, ale także dla tych nie do końca wierzących w istnienie gry.

Przed premierą The Day Before na platformie Steam pojawił się specjalny komunikat od twórców

Zwiastun The Day Before

Wokół The Day Before narosło sporo kontrowersji – twórców oskarżano o plagiat, kartę gry usunięto z platformy Valve, a także pojawiły się komplikacje związane z rejestracją znaku towarowego. Premiera gry jest jednak zaplanowana na jutro, w związku z czym twórcy opublikowali na Steamie komunikat skierowany do graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zespół Fntastic w pierwszej kolejności zwraca się do osób wyczekujących debiutu produkcji. Deweloperzy zaznaczają, że The Day Before zostało stworzone z myślą o graczach, którzy pragną czerpać przyjemność z rozgrywki. Twórcy zadeklarowali również, że planują ulepszać swoją grę i rozszerzać ją o nowe treści.

komunikat od twórców The Day Before
Komunikat od twórców The Day Before

Znacznie większa część wiadomości jest jednak skierowana do wszystkich tych, którzy nie wierzyli w Fntastic ani w istnienie gry. Jak podkreślają autorzy The Day Before, gra została stworzona także dla bardziej sceptycznie nastawionych do tytułu osób, a zespół zaakceptuje każde słowa krytyki, nie chowając urazy. Twórcy proszą jednak o kilka rzeczy: aby wybaczyć im brak obeznania w zakresie marketingu i tworzenia teaserów, żeby nie oskarżać ich o scam, a także o to, aby nie lekceważyć ciężkiej pracy deweloperów.

Zobacz też: Smartfon do 3000 zł

Ponadto Fntastic dziękuje za wsparcie, które dodaje zespołowi energii do działania. Podkreślony został również wkład wolontariuszy, którzy mieli swój udział przy tworzeniu tytułu i wspierali studio w „najmroczniejszych momentach”.

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że zgodnie z planem, już 7 grudnia 2023 (jutro) we wczesnym dostępie na Steamie zadebiutuje The Day Before. Premiera dotyczy, póki co, wyłącznie PC, choć produkcja ma także trafić na PlayStation 5 i Xboxy Series X|S. Niestety, nie znamy jeszcze daty premiery wydania konsolowej wersji.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.