The Finals oficjalnie zadebiutowało! Premierowy zwiastun darmowej strzelanki już w sieci

the finals

Otwarta beta The Finals, czyli FPS-a od Embark Studios cieszyła się ogromną popularnością. W testach wzięło udział aż 7,5 miliona graczy, a sama gra spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem. Podczas tegorocznego The Game Awards twórcy przekazali natomiast rewelacyjne wieści – The Finals oficjalnie zadebiutowało i ruszyło z pierwszym sezonem rozgrywek.

The Finals z premierowym zwiastunem podczas The Game Awards 2023

Trailer The Finals

The Finals to pierwszoosobowa strzelanka opracowana przez Embark Studios – zespół byłych pracowników EA, wcześniej odpowiedzialnych za serię Battlefield. Gra zbiera niezłe oceny wśród użytkowników platformy Valve, a według statystyk SteamDB w grze spędza czas równocześnie nawet 120 tysięcy osób. Jak głosi opis gry, „The Finals to największe darmowe bitewne show na świecie”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W trakcie wczorajszego The Game Awards 2023 pojawił się natomiast premierowy zwiastun tytułu. The Finals właśnie zadebiutowało na rynku i jest dostępne na PC, PlayStation 5 oraz Xboxach Series X|S. Gracze mogą już zatem spróbować swoich siły w produkcji.

Zobacz też: Gry offline

W The Finals od ostatnich testów z października naturalnie zaszły zmiany. Pojawiła się nowa mapa Las Vegas, która zaoferuje wszystkie tryby rozgrywki wcześniej dostępne w produkcji. Twórcy zadbali także o balans, aktualizację różnych animacji czy ulepszenia stabilności. Pełną listę zmian znajdziemy w karcie gry na platformie Steam.

Źródło: SteamDB, YouTube, Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.