The Last of Us Part 1 Remake na porównaniu graficznym. Polska cena gry wprawia w osłupienie

The Last of Us Remake

The Last of Us Part 1 Remake trafi na PS5 i PC. Premiera na konsoli PlayStation jest zapowiedziana na 2 września 2022 roku, a w Naughty Dog trwają wciąż prace nad wersją na komputery osobiste. Po prezentacji na Summer Game Fest 2022 przyszedł czas na pierwsze porównania graficzne.

The Last of Us Part 1 Remake wygląda pięknie

The Last of Us vs The Last of Us Part 1 Remake

Odświeżenie pozycji jest tworzone na nowo z wykorzystaniem autorskiego silnika Naughty Dog. Twórcy zapewnili podczas wczorajszego eventu, że zadbają o wierne odwzorowanie historii Ellie oraz Joela, kładąc przy tym nacisk na robiącą spore wrażenie oprawę graficzną.

W nocy z czwartku na piątek do sieci trafiły porównania od chociażby niezawodnego YouTubera ElAnalistaDeBits. Sprawdził on ujęcia z filmików przerywnikowych oraz urywków gameplayu w zapowiedzianym wczoraj remake’u, a następnie pokazał, jak owe sceny prezentowały się na poprzedniej generacji konsol, w oryginalnym The Last of Us.

Trzeba przyznać, że deweloperzy włożyli sporo serca w opracowanie remake’u The Last of Us, ponieważ szczegóły lokacji, detale postaci i ogólna oprawa wizualna stoją na wysokim poziomie. Jednakże za nową jakość przyjdzie nam sporo zapłacić, ponieważ The Last of Us Part 1 Remake w wersji cyfrowej (PS Store) kosztuje w standardowej edycji 339 złotych (podstawowa wersja gry oraz dodatek Left Behind), a w Deluxe (dodatkowe skórki) – 389 złotych.

Sprawdź także: The Callisto Protocol straszy na nowym gameplayu

The Last of Us Part 1 Remake to nie jedyna gra, nad którą pracuje Naughty Dog. Studio grzebie również nad The Last of Us „Frakcje”, które będzie sieciowym, ogromnym doświadczeniem. Projekt ma ujrzeć światło dzienne w 2023 roku, ale usłyszymy o nim coś więcej jeszcze w nadchodzących miesiącach.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z