Twórcy The Last of Us Part 1 Remake pokazują jedną z postaci, która występuje w historii Joela i Ellie

The Last of Us Tess

The Last of Us Part 1 Remake zostało zaprezentowane podczas Summer Game Fest 2022. Dzień później ujawniono pierwsze porównania graficzne z oryginałem oraz podano polską cenę gry. Do premiery zostały ponad dwa miesiące, więc twórcy publikują kolejne materiały z odświeżenia.

Tess z The Last of Us Part 1 Remake zaprezentowana przez Naughty Dog

Tess' glow up ✨@Wersching

9 years ago vs. September 2, 2022 — #TheLastofUs Part I pic.twitter.com/jDoT9bMmL1

— Naughty Dog (@Naughty_Dog) June 14, 2022

Tess' glow up ✨@Wersching

9 years ago vs. September 2, 2022 — #TheLastofUs Part I pic.twitter.com/jDoT9bMmL1

— Naughty Dog (@Naughty_Dog) June 14, 2022

Tym razem postanowiono porównać wygląd Tess – towarzyszki Joela, która pomaga protagoniście „przetransportować” Ellie na drugą stronę miasta, do siedziby Świetlików. Jak można zauważyć na wyżej podlinkowanym wpisie, Naughty Dog zajęło się nie tylko podbiciem rozdzielczości i dopracowaniem tekstur (np. ubrań), ale również zmodyfikowaniem wyglądu postaci. Bez wątpienia Tess w remake’u pierwszego The Last of Us wygląda starzej.

Sprawdź także: A Plague Tale: Requiem na długim gameplayu

Premiera The Last of Us Remake Part 1 jest zapowiedziana na 2 września 2022 roku. Gra trafi najpierw na PS5, ale Sony ma zamiar wrzucić przygodę Ellie i Joela w przyszłości także na komputery osobiste.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.