The Lord of The Rings: Gollum na nowym zwiastunie. Grafika ma nie zawieść graczy

Lord of the rings gollum

Premiera nowej gry z uniwersum J.R.R. Tolkiena zbliża się wielkimi krokami, dlatego cały czas otrzymujemy materiały promocyjne oraz informacje. Wiemy już, że The Lord of The Rings: Gollum otrzyma płatne DLC z dodatkowym językiem elfickim, a także poznaliśmy wymagania sprzętowe na PC. Tym razem Deadalic Entertainment we współpracy z firmą NVIDIA udostępnili zwiastun, na którym pokazali, jak produkcja prezentuje się pod względem graficznym.

Nowy zwiastun The Lord of The Rings: Gollum

Zwiastun The Lord of The Rings: Gollum

Trailer, który udostępniła na swoim kanale NVIDIA prezentuje nowe miejsca w stworzonym przez niemieckie studio Śródziemiu. Na zwiastunie The Lord of The Rings: Gollum wygląda naprawdę dobrze, a to wszystko dzięki odpowiedniej technologii.

Deadalic Entertainment nawiązało współpracę z firmą NVIDIA, aby gracze otrzymali najlepsze możliwe wrażenia z The Lord of The Rings: Gollum. Na nowym zwiastunie deweloperzy potwierdzili, że produkcja otrzyma wsparcie Ray Tracingu i DLSS 3. Chociaż najważniejszym aspektem tego tytułu będzie rozgrywka — jak zapewniają twórcy — Gollum nie będzie wojownikiem, więc gra będzie bazowała na skradaniu, ale mimo to producenci zadbali o wrażenia estetyczne.

Zobacz też: Gry turowe

Na koniec przypomnijmy, że The Lord of The Rings: Gollum osiągnął już złoty status, a jego premiera odbędzie się 25 maja 2023 roku. Tytuł zmierza na PlayStation 4, PlayStation 5, Xboxa One, Xboxy Series X|S oraz komputery osobiste. Deweloperzy z Daedalic Entertainment pracują także nad wersją na Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.