The Lord of the Rings: Gollum osiągnął złoty status. Od dzisiaj można zamawiać preordery

The Lord of the Rings Gollum

W zeszłym miesiącu otrzymaliśmy obszerny gameplay wraz z datą premiery gry opowiadającej o przygodach Golluma. Można było się zastanawiać czy produkcja nie zostanie po raz kolejny przełożona. Jednak wszystko wskazuje na to, że nie tym razem, gdyż The Lord of the Rings: Gollum osiągnął właśnie złoty status, o czym poinformowali twórcy na Twitterze.

The Lord of the Rings: Gollum w „złocie”, a już dzisiaj rusza sprzedaż preorderów

Pre-orders are starting tomorrow. 💍

— The Lord of the Rings: Gollum (@GollumGame) April 12, 2023

Pre-orders are starting tomorrow. 💍

— The Lord of the Rings: Gollum (@GollumGame) April 12, 2023

Wszystko wskazuje na to, że powrót do Śródziemia odbędzie się zgodnie z zapowiedziami z marca. Wczoraj na oficjalnym profilu na Twitterze twórcy podzielili się informacją, że The Lord of the Rings: Gollum osiągnął tzw. złoty status. Oznacza to, że pracę nad grą zostały ukończone i już niedługo gracze będą mogli ponownie wrócić do świata wymyślonego przez J.R.R. Tolkiena.

Zgodnie z informacjami przekazanymi na Twitterze, deweloperzy będą się na razie skupiać na przygotowaniu pierwszej aktualizacji, która będzie miała naprawić potencjalne popremierowe błędy. Przy okazji studio ogłosiło, że już dzisiaj, czyli 13 kwietnia, gracze otrzymają możliwość składania przedpremierowych zamówień.

Zobacz też: Gry turowe

Na koniec przypomnijmy, że premiera The Lord of The Rings: Gollum odbędzie się 25 maja 2023 roku. Gra zmierza na PlayStation 4, PlayStation 5, Xboxa One, Xboxy Series X|S oraz komputery osobiste. Deweloperzy z Daedalic Entertainment pracują także nad wersją na Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.