The Sims 5 na przecieku! Screeny pokazują ważne elementy The Sims: Project Rene

The Sims Project Rene

W serwisie Reddit pewien użytkownik opublikował domniemane screeny z wczesnej wersji The Sims 5. Jest to niezwykłe, gdyż premiera tego tytułu odbędzie dopiero za kilka lat. Wiarygodności całej sprawie dodaje fakt, że przedstawione elementy są utrzymane w tej samej stylistyce, co niedawny pokaz Project Rene.

Spory przeciek z The Sims 5 – na screenach wygląd mieszkań, miasta oraz samouczka

Jeden z użytkowników forum Reddit kilka dni temu opublikował wątek, w którym znajdują się rzekome screeny z wczesnej wersji testowej The Sims 5. Galeria zawiera 11 obrazków przedstawiających część interfejsu, samouczki, kilka mebli oraz kawałek miasta. Wszystko zostało zachowane w stylistyce przypominającej niedawną zapowiedź od EA.

Zobacz też: Mody do World of Tanks

Zgodnie ze słowami twórców do premiery The Sims 5 zostało jeszcze kilka lat, a nawet oficjalny, roboczy tytuł produkcji to The Sims: Project Rene. Nie przeszkodziło to jednak hakerom w spiraceniu gry i duża część społeczności to właśnie im przypisuje autorstwo powyższych zrzutów ekranu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z