Ubisoft+ coraz bliżej konsol Xbox? Ostatnia aktualizacja Microsoft Store zdaje się to sugerować

Ubisfot+ Xbox

Od stycznia 2022 roku wiadome jest, że Ubisoft+ zmierza na konsole Xbox, choć wówczas nie było jasne, kiedy dokładnie można spodziewać się tego debiutu. Od tamtego czasu jedyną poszlaką, na jaką mogliśmy liczyć to ta znaleziona w sierpniu przez insidera ALumia_Italia, którą była grafika usługi na serwerach Microsoftu. Najnowsze doniesienia zdają się wskazywać, że niebawem możemy doczekać się premiery tego abonamentu na konsolach Xbox.

Ostatnia aktualizacja Microsoft Store sugeruje, że Ubisoft+ może wkrótce pojawić się na konsolach Xbox

Według jednego z obserwatorów, który kryje się pod pseudonimem MauroNL wiele gier Ubisoftu, które dostępne są w Microsoft Store, po ostatniej aktualizacji zostały dodatkowo otagowane w bazie danych sklepu dopiskiem „Free”. Na liście produkcji oznaczonych w ten sposób znalazły się m.in. Assassin’s Creed Valhalla, Far Cry 6 oraz Watch Dogs Legion.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Możne to oznaczać (choć oczywiście nie musi), że w najbliższym czasie doczekamy się długo wyczekiwanego startu usługi Ubisoft + na konsolach Xbox. Mężczyzna twierdzi, że wkrótce powinniśmy otrzymać oficjalny komunikat ze strony francuskiego wydawcy.

Przeczytaj też: AMD FSR

Niestety na ten moment są to jedyne wskazówki, na jakich możemy bazować. Jednak jeśli faktycznie Ubisoft+ ma w niedalekiej przyszłości pojawić się na Xboxach, to oficjalne zapowiedzi ze strony obu firm powinny wkrótce się ukazać. Na ten moment pozostaje nam oczekiwać na dalszy rozwój wypadków i uważniej śledzić komunikaty Microsoftu oraz Ubisoftu.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.