Ubisoft+ niebawem na konsolach Xbox? Nowe wieści napawają optymizmem

Ubisoft

W styczniu tego roku potwierdzono, że Ubisoft+ zmierza na konsole Xbox. Od tego czasu jednak obie strony – Ubisoft i Microsoft – nie były skore do ujawniania jakichkolwiek konkretów dotyczących tejże usługi. Możliwe, że niebawem się to zmieni.

REKLAMA

Ubisoft+ zmierza na Xbox, ale nie będzie częścią Xbox Game Pass

pic.twitter.com/bMWkr2d7Tx

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) August 21, 2022

pic.twitter.com/bMWkr2d7Tx

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) August 21, 2022

Użytkownik z Twittera o pseudonimie ALumia_Italia, znany z wyciągania ciekawych rzeczy z baz danych Xbox, ujawnił w swoim wpisie, że logo abonamentu Ubisoftu znalazło się już na serwerach Microsoftu i z pewnością będzie wykorzystywane do dedykowanej aplikacji Ubisoft+.

Przeczytaj też: Gry battle royale

Ogłoszenia mogą nadejść nawet w najbliższych dniach, kiedy to odbędzie się Gamescom 2022. Microsoft przygotował na ten okres własne show o nazwie Xbox Booth, podczas którego możliwe, iż poznamy więcej szczegółów na temat współpracy obu firm. Obecnie wiadomo jedynie, że Ubisoft+ nie będzie częścią Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!