[Akt.] Kingdom Hearts III, Titanfall i cztery inne gry oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass

Titanfall

Chwilę temu wyciekła prawdopodobna lista gier w ofercie Xbox Game Pass na drugą połowę lutego 2022, a teraz sam Microsoft ujawnił, jakie produkcje wkrótce znikną z subskrypcji. Pożegnamy się m.in. z takimi tytułami jak Kingdom Hearts III, Titanfall czy Killer Queen Black, więc zdecydowanie będzie za czym tęsknić. Niemniej jednak nic nie możemy zrobić.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Gry, które niedługo opuszczą ofertę Xbox Game Pass – Kingdom Hearts III, Titanfall i więcej

Zwiastun Kingdom Hearts III

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się w dwie strony, co oznacza, że czasami trafiają do niej nowości, a niekiedy opuszczają ją wybrane gry. A skoro o usuwanych grach mowa, to już wkrótce z subskrypcji wylecą następujące pozycje:

  1. Kingdom Hearts III (Xbox One, Xbox Series X|S) – data usunięcia: nieznana
  2. Titanfall (Xbox One, Xbox Series X|S, PC) – data usunięcia: 01.03.2022
  3. Hypnospace Outlaw (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana
  4. Killer Queen Black (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura) – data usunięcia: nieznana
  5. Stealth Inc. 2: A Game of Clones (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura) – data usunięcia: nieznana
  6. Touhou Luna Nights (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana

O ile na ten moment potwierdzono tylko datę usunięcia Titanfall, to najprawdopodobniej wszystkie wymienione wyżej gry znikną z abonamentu tego samego dnia, czyli 1 marca. Nie mamy jednak co do tego stuprocentowej pewności, więc pozostaje nam poczekać jeszcze kilka godzin, aż Microsoft oficjalnie zapowie zmiany w ofercie Xbox Game Pass na drugą połowę lutego, bo wtedy poznamy też wszystkie terminy.

Aktualizacja – 15.02.2022, 15:14

Wymienione wyżej gry, poza Titanfall i Kingdom Hearts, znikną z abonamentu 28 lutego 2022 roku. Mimo że w aplikacji Xbox Game Pass Kingdom Hearts III widnieje jako oznaczone do usunięcia, to przy okazji ujawnienia oferty Xbox Game Pass na drugą połowę lutego, Microsoft pominął tę produkcję w sekcji usuwanych. Ciężko więc powiedzieć, czy rzeczywiście zostanie ona usunięta z subskrypcji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z