OMORI niespodziewanie trafia do Xbox Game Pass

Omori

Oferta Xbox Game Pass regularnie się powiększa. Wczoraj do usługi trafiło wyczekiwane TMNT: Shredder’s Revenge, z kolei dzisiaj w abonamencie Microsoftu niespodziewanie zadebiutowało OMORI. To dość mało popularna gra indie, ale mimo wszystko na pewno znajdą się gracze, których ucieszy jej obecność.

OMORI w Xbox Game Pass

Zwiastun OMORI

OMORI to psychodeliczny horror, który opowiada o młodym chłopcu imieniem Sunny. Podczas rozgrywki będziemy eksplorować kolorowy, surrealistyczny, wymarzony świat bohatera, a także prawdziwy świat, starając się przezwyciężyć swoje lęki.

Przeczytaj też: Poznaliśmy średni czas gry w Diablo 4

OMORI jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z