OMORI niespodziewanie trafia do Xbox Game Pass

Omori

Oferta Xbox Game Pass regularnie się powiększa. Wczoraj do usługi trafiło wyczekiwane TMNT: Shredder’s Revenge, z kolei dzisiaj w abonamencie Microsoftu niespodziewanie zadebiutowało OMORI. To dość mało popularna gra indie, ale mimo wszystko na pewno znajdą się gracze, których ucieszy jej obecność.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 85% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

OMORI w Xbox Game Pass

Zwiastun OMORI

OMORI to psychodeliczny horror, który opowiada o młodym chłopcu imieniem Sunny. Podczas rozgrywki będziemy eksplorować kolorowy, surrealistyczny, wymarzony świat bohatera, a także prawdziwy świat, starając się przezwyciężyć swoje lęki.

Przeczytaj też: Poznaliśmy średni czas gry w Diablo 4

OMORI jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Bierzcie, póki jeszcze są!
Z