[Akt.] Outlast 2 i trzy inne gry oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass

Outlast 2

Kilka dni temu do Xbox Game Pass zawitały trzy gry z Life is Strange: True Colors. Niestety dzisiaj nie mamy dobrych wieści, bo właśnie poznaliśmy tytuły czterech produkcji, które wkrótce znikną z abonamentu Microsoftu. To już ostatni dzwonek, aby je nadrobić.

Gry, które niedługo opuszczą Xbox Game Pass — Outlast 2 i więcej

Zwiastun Streets of Rage 4

Zawartość oferty Xbox Game Pass od zawsze zmienia się w dwie strony, co oznacza, że niekiedy trafiają do niej nowości, a czasami opuszczają ją wybrane tytuły. Wszyscy jesteśmy tu jednak dla konkretów, więc darujmy sobie lanie wody. Bez przedłużania, niedługo usługę opuszczą następujące gry:

  1. F1 2019 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 18.04.2022
  2. Outlast 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 30.04.2022)
  3. Streets of Rage 4 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 30.04.2022)
  4. Cricket 19 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 30.04.2022)

Przeczytaj też: Najlepsze horrory w Xbox Game Pass

Dopóki wymienione wyżej tytuły wciąż pozostają w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Co tu dużo mówić: lepsze to niż nic. Dajcie znać w komentarzach, za jakimi grami będziecie tęsknić najbardziej!

Aktualizacja – 20.04.2022, 11:38

Zgodnie z aktualizacją oferty Xbox Game Pass na drugą połowę kwietnia, poza powyższymi grami subskrypcję opuści też Secret Neighbor.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z