Life is Strange: True Colors i 2 inne nowości lądują w Xbox Game Pass

Life is Strange: True Colors

Kilka dni temu Microsoft ujawnił ofertę Xbox Game Pass na pierwszą połowę kwietnia, a niedługo później w usłudze pojawiły się pierwsze nowości z najnowszej rozpiski. Z kolei dzisiaj w abonamencie debiutuje całkiem ciepło przyjęte Life is Strange: True Colors, Panzer Corps 2 oraz The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos w wersji na PC. Na pewno znajdą się gracze, którym wymienione tytuły przypadną do gustu.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

3 nowości w Xbox Game Pass (12 kwietnia 2022)

Zwiastun Life is Strange: True Colors

Life is Strange: True Colors to kolejna odsłona popularnej serii gier przygodowych. Wcielamy się tu w postać młodej kobiety imieniem Alex, która przyjeżdża do niewielkiego miasteczka Haven Springs, aby rozwikłać zagadkę śmierci swojego brata. Bliski protagonistki rzekomo zginął w wypadku, ale zrozpaczona siostra nie daje temu wiary i rozpoczyna własne śledztwo. Co ciekawe, Alex potrafi odczytywać emocje innych ludzi i manipulować nimi, co mocno urozmaica rozgrywkę.

Zwiastun Panzer Corps 2

Panzer Corps 2 reprezentuje gatunek turowych gier strategicznych. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy, natomiast podczas zabawy będziemy brać udział w II-wojennych starciach, wykorzystując rozmaite jednostki. Rozgrywając potyczki, należy mieć na uwadze m.in. takie aspekty jak warunki pogodowe, bo nierzadko to one mogą przesądzić o wyniku danej konfrontacji.

Zwiastun The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos

The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos zawitało do oferty Xbox Game Pass w drugiej połowie marca, ale tylko na konsole i chmurę; dzisiaj w abonamencie ląduje wydanie pecetowe. To dość humorystyczna produkcja z gatunku RPG z widokiem z rzutu izometrycznego. Kontrolujemy tu kilku śmiałków, którzy muszą stawić czoła rozmaitym niebezpieczeństwom w tytułowym lochu, by na końcu zawalczyć z niejakim Zangdarem.

Wszystkie wymienione wyżej gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Amerykanów uruchomimy je na następujących platformach:

  1. Life is Strange: True Colors (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Panzer Corps 2 (PC)
  3. The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos (PC)

Przeczytaj też: Dolby Atmos dla słuchawek na Xbox – czy warto?

Będzie grane? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach, czy któraś z dzisiejszych nowości was zainteresowała!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z