Raji: An Ancient Epic i 4 inne gry opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass

Raji: An Ancient Epic

Przedwczoraj do Xbox Game Pass trafiło Inside, ale dzisiaj niestety nie mamy dobrych wieści. Otóż zgodnie z zapowiedzią abonament Microsoftu opuszcza aż 5 gier z Raji: An Ancient Epic na czele. Nie jest to zbyt dobra wiadomość, ale cóż — nic nie poradzimy.

Gry, które wylatują dzisiaj z Xbox Game Pass — Raji: An Ancient Epic i więcej

Zwiastun Lumines Remastered

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass zawsze zmienia się w dwie strony — jednym razem trafiają do niej nowości, innym opuszczają ją wybrane tytuły. Darujmy sobie jednak lanie wody i przejdźmy do konkretów. Z subskrypcji znikają następujące gry:

  1. Raji: An Ancient Epic (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Omno (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Dodgeball Academia (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Katamari Damacy Reroll (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Lumines Remastered (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Wymienione wyżej produkcje opuszczą abonament do końca dnia. Dopóki jednak wciąż pozostają one w subskrypcji, osoby opłacające Xbox Game Pass mogą kupić je na własność w Xbox Store o 20% taniej. Co tu dużo mówić: dobre i to!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z