Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 z nową zapowiedzią! Gra otrzymała gameplay trailer i termin premiery

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Na początku czerwca zapewniono, że Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 nadal znajduje się w produkcji. Niestety wówczas firma Paradox Interactive nie podzieliła się żadnymi szczegółami na temat wspomnianej produkcji. Na szczęście cierpliwość fanów została wreszcie wynagrodzona. Gra doczekała się bowiem ponownej zapowiedzi, a wydawca ujawnił przybliżony termin premiery kontynuacji kultowego RPG-a z 2004 roku.

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 na nowym zwiastunie. Ujawniono termin premiery i studio odpowiedzialne za grę

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – zapowiedź

Powyższy zwiastun pokazuje nowe oblicze Vampire: The Masquerade Bloodlines 2. W materiale nie zabrakło bowiem fragmentów rozgrywki, które pozwalają sprawdzić, jak produkcja wygląda w akcji. Ujęcia skupiają się jednak głównie na walce z oponentami i wampirzych mocach. Na prezentację elementów RPG trzeba będzie jeszcze nieco poczekać.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zwiastun zapowiada także, że Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 zadebiutuje na rynku jesienią 2024 roku. Gra zmierza wyłącznie na komputery osobiste (Steam, Epic Games Store i GOG) oraz PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zrezygnowano więc z wydania produkcji na konsolach poprzedniej generacji Sony i Microsoftu.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 4500 zł

Na koniec warto dodać, że za Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 odpowiada The Chinese Room. Brytyjskie studio ma na swoim koncie m.in. takie tytuły jak Dear Esther, Amnesia: A Machine for Pigs czy Everybody’s Gone to the Rapture. Deweloperzy rozwijają obecnie również mroczny horror Still Wakes the Deep, który w dniu swojej premiery trafi do biblioteki Xbox Game Pass.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.