Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 na nowym zwiastunie! Prezentacja jednego z wampirzych klanów

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Nieco ponad dwa miesiące temu Paradox Interactive zdecydowało się na ponowną zapowiedź Vampire: The Masquerade Bloodlines 2. Następnie jeden z przedstawicieli szwedzkiej firmy zapewnił, że produkcja powierzona deweloperom ze studia The Chinese Room nie zaliczy kolejnych opóźnień i ukaże się w planowanym terminie. Wczoraj natomiast w sieci pojawił się nowy zwiastun kontynuacji kultowego RPG-a z 2004 roku.

Twórcy Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 opublikowali krótki zwiastun klanu Brujah

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 – zwiastun klanu Brujah

Powyższy zwiastun Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 skupia się na prezentacji klanu Brujah. Przedstawiona przez studio The Chinese Room frakcja powinna przypaść do gustu przede wszystkim graczom, którzy cenią sobie brutalną siłę i preferują bezpośrednie starcia z oponentami. W materiale nie zabrakło oczywiście fragmentów rozgrywki, które pokazują potencjał wspomnianego stronnictwa.

Niestety najnowsze wideo promocyjne poświęcone grze Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 jest dość krótkie, ponieważ trwa zaledwie 15 sekund. Deweloperzy ze studia The Chinese Room szykują się jednak do nieco bardziej szczegółowej prezentacji, która – zgodnie z informacjami przekazanymi na końcu wspomnianego materiału – odbędzie się w styczniu 2024 roku.

Zobacz też: Najlepsze telewizory 75 cali

Na koniec przypomnijmy, że Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera nowej produkcji studia The Chinese Room zaplanowana jest na jesień 2024 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.