Venom może powrócić z własną grą! Insomniac Games odpowiada na pytania dotyczące spin-offu

Marvel's Spider-Man 2 Venom

Marvel’s Spider-Man 2 to jedna z najlepiej ocenianych gier 2023, a grafika w kontynuacji przygód Człowieka-Pająka robi ogromne wrażenie. Jeden z twórców wspomnianej produkcji został natomiast zapytany, czy Insomniac Games zamierza w przyszłości przygotować spin-off, którego głównym bohaterem będzie Venom. Studio najwyraźniej nie wyklucza takiego scenariusza, ale nic nie jest jeszcze przesądzone.

Insomniac Games jest otwarte na stworzenie spin-offu z Venomem. Wiele ma jednak zależeć od graczy

Marvel’s Spider-Man 2 – zwiastun fabularny

Kwestia Venoma i samodzielnego spin-offu podobnego do Marvel’s Spider-Man: Miles Morales została poruszona przez redakcję serwisu Insider, która miała okazję rozmawiać z Jonem Paquette, czyli starszym reżyserem narracji gry Marvel’s Spider-Man 2. W odpowiedzi na postawione pytanie deweloper dał jasno do zrozumienia, że na powstanie tego typu produkcji duży wpływ będą mieli sami gracze.

Paquette podkreślił, że Insomniac Games skupia się obecnie na Marvel’s Spider-Man 2 i chce zobaczyć, w jaki sposób użytkownicy zareagują na wspomnianą produkcję. Deweloper zapewnia, że studio „będzie słuchać” graczy, a następnie spróbuje dowiedzieć się, czego „naprawdę chcą fani”. Reżyser dodał, że zespół wróci do tematu, gdy wszyscy zdążą się wyspać i wypocząć. Twórcy najwyraźniej są więc otwarci na stworzenie spin-offu z Venomem.

Zobacz też: Najlepsze monitory gamingowe do 600 zł

Marvel’s Spider-Man 2 debiutuje dzisiaj – 20 października 2023 roku – wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Kilka dni temu gracze mieli okazję zobaczyć premierowy zwiastun najnowszej produkcji studia Insomniac Games, w którym pojawił się jeden z kultowych przeciwników Człowieka-Pająka.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.