W Diablo 4 kampania fabularna to dopiero początek zabawy. Zobacz materiał prezentujący endgame

Diablo 4

W zeszłym tygodniu Blizzard podsumował otwarte beta testy Diablo 4. Wygląda jednak na to, że deweloperzy nie zamierzają zwalniać tempa. Twórcom najwyraźniej zależy, aby gracze byli dobrze przygotowaniu na premierę pełnej wersji wspomnianej produkcji. Dlatego też do sieci trafił kolejny materiał wideo z serii „Kulisy gry”, który prezentuje endgame w nadchodzącej odsłonie serii Diablo.

Diablo 4 z kolejnymi szczegółami. Blizzard prezentuje endgame

Diablo 4 – materiał wideo prezentujący endgame

Materiał zatytułowany „Rozwinięte postacie” stanowi przegląd systemów, które pozwolą graczom na dalsze rozwijanie swoich bohaterów po ukończeniu głównego wątku fabularnego. Deweloperzy ze studia Blizzard Entertainment zapewniają, że kampania to dopiero początek zabawy. Nawet po jego zakończeniu użytkownicy będą mogli bowiem odkrywać kolejne elementy fabuły.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Twórcy informują, że po ukończeniu głównego wątku fabularnego w Diablo 4 gracze będą mogli spróbować swoich sił w Podziemiach Wieńczących. Ich ukończenie odblokuje kolejną rangę świata, która wpłynie na poziom trudności, ale zapewni też lepszy loot. W materiale deweloperzy przybliżają też system mistrzowski, który pozwoli rozwijać graczom umiejętności w fazie endgame.

Deweloperzy opowiadają także m.in. o Kodeksie Potęgi i Polach Nienawiści. Jeśli więc zamierzacie kontynuować swoją przygodę z Diablo 4 po zakończeniu głównego wątku fabularnego, to z pewnością zainteresują Was wszystkie informacje przedstawione przez deweloperów. Całość dostępna jest w języku polskim.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Minecraft

Diablo 4 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 6 czerwca 2023 roku. Warto wspomnieć, że tego samego dnia do sprzedaży trafi specjalny zestaw konsoli Xbox Series X zawierający nową odsłonę serii Diablo.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.