Warhammer 40,000: Darktide lepszy od Call of Duty! Gra Fatshark bardzo dobrze sprzedaje się na Steamie

Warhammer 40000 Darktide

Wydawało się, że to The Callisto Protocol będzie podbijać pod koniec roku rankingi sprzedaży. Chociaż gra Striking Distance Studios znajduje się w czołówce rankingu najchętniej kupowanych gier na Steamie, w zeszłym tygodniu jeszcze lepiej poradził sobie Warhammer 40,000: Darktide.

Warhammer 40,000: Darktide podbija Steam

Zwiastun Warhammer 40,000: Darktide

Już parę tygodni temu widzieliśmy, że zainteresowanie Darktide jest bardzo duże. Fatshark odniosło ogromny sukces, rozdając za darmo Vermintide 2 i zebrało miliony graczy w swojej grze kooperacyjnej. Część z nich na tyle polubiła najwyraźniej świat Warhammera, że postanowili kupić nową produkcję tego studia.

SteamDB po raz kolejny opublikował listę najchętniej kupowanych gier zeszłego tygodnia na platformie Valve. Tym razem prezentuje się ona następująco:

  1. Steam Deck
  2. Warhammer 40,000: Darktide
  3. Call of Duty: Modern Warfare II
  4. The Callisto Protocol – Day One Edition
  5. The Callisto Protocol
  6. Red Dead Redemption 2
  7. Cyberpunk 2077
  8. Need for Speed Unbound Palace Edition
  9. Valve Index VR Kit
  10. Call of Duty: Modern Warfare II – Vault Edition

Przeczytaj też: Darmowe gry na Nintendo Switch

Call of Duty dalej sprzedaje się oczywiście bardzo dobrze i zajmuje czołowe miejsce w rankingu. W minionym tygodniu zadebiutowało jednak kilka dużych produkcji, jak chociażby The Callisto Protocol, Need for Speed Unbound czy właśnie Warhammer 40,000: Darktide, które na chwilę odwróciły uwagę od MW2 i Warzone.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z