Poznaliśmy termin premiery next-genowego Wiedźmina 3 na PS5 i Xbox Series X|S!

Wiedźmin 3

Dzisiaj rewelacyjny Wiedźmin 3 obchodzi swoje 7. urodziny. CD Projekt RED postanowiło jeszcze bardziej umilić graczom kolejną rocznicę, zdradzając termin premiery next-genowej wersji najnowszej odsłony przygód Geralta z Rivii. Wiedźmin 3 na PS5 i Xbox Series X|S ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Next-genowy Wiedźmin 3 na PS5 i Xbox Series X|S z terminem premiery

Mimo że Wiedźmin 3 na next-genach już teraz działa rewelacyjnie, to opóźnienie aktualizacji dla PlayStation 5 i Xbox Series X|S zasmuciło wielu graczy. Dokładna data premiery gry podrasowanej pod konsole nowej generacji wciąż nie jest jeszcze znana, ale dzisiaj CD Projekt RED poinformowało, że wyczekiwana aktualizacja ukaże się w czwartym kwartale bieżącego roku. Może to być zatem październik, a może grudzień.

Przeczytaj też: God of War Ragnarok będzie miał wiele opcji dostosowywania

Wiedźmina 3 na next-geny oczekuje wielu graczy i dobrze wiedzieć, że produkcja ukaże się jeszcze przed końcem tego roku — o ile oczywiście nie dojdzie do kolejnego opóźnienia. Pod koniec warto wspomnieć, że prace nad Wiedźminem 4 (lub jakkolwiek inaczej będzie się nazywała kolejna gra z serii) już trwają. Mimo to CD Projekt RED nie zapomina o „trójce” i chwała im za to.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja dnia