CDPR przypomina o pudełkowym wydaniu Wiedźmina 3 na PS5 i Xboxa Series X! Kupimy je już wkrótce

Wiedźmin 3 PS5 i Xbox Series X - pudełkowe wydanie

Pomimo kilku lat na karku Wiedźmin 3 jest nadal rozwijany przez CD Projekt RED. Niedawna aktualizacja next-genowa to jednak nie wszystko, co szykują dla nas „Redzi”. Gra w uaktualnionej wersji zostanie też wydana w fizycznej formie na konsole PS5 i Xbox Series X wraz z pakietem dodatków, o czym przypomnieli dziś sami deweloperzy.

Pudełkowe wydanie Wiedźmina 3 na PS5 i Xboxa Series X już 26 stycznia

Wieści o wydaniu edycji kompletnej next-genowego Wiedźmina 3 na PS5 i Xboxa Series X są już nam znane od jakiegoś czasu za sprawą sklepu Ultima, który na początku stycznia umieścił tę edycję gry w przedsprzedaży. Dziś za to doczekaliśmy się także oficjalnego przypomnienia tej informacji ze strony studia CD Projekt RED.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Deweloperzy za pośrednictwem konta produkcji na Twitterze podkreślili, że pudełkowe wydanie gry na PS5 i Xboxa Series X zadebiutuje już 26 stycznia. Poza podstawowym Wiedźminem 3 w ulepszonej wersji do pakietu zostaną dołączone też wszystkie rozszerzenia.

Zobacz też: Najlepsze polskie gry

Cena tego wydania bez wątpienia jest korzystna dla graczy, bo na chwilę obecną można je kupić na Allegro za 180-210 zł. Gra kosztuje więc sporo mniej niż w przypadku reszty tytułów AAA na konsole najnowszej generacji.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.