Next-genowy Wiedźmin 3 będzie jeszcze piękniejszy. Nowe, ostre jak brzytwa tekstury w drodze

Wiedźmin 3

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Produkcja zadebiutowała w 2015 roku, a 7 lat później została wydana jej next-genowa wersja, która zachwyca swoją grafiką i wydajnością. Przygoda Geralta jest stale rozwijana, a tymczasem otrzymaliśmy zapowiedź modyfikacji, która ma poprawić tekstury.

Modyfikacja HD Reworked Project NextGen Edition do Wiedźmina 3 poprawi tekstury

Zapowiedź modyfikacji HD Reworked Project NextGen Edition do Wiedźmina 3

Moderzy stale tworzą ciekawe poprawki oraz ulepszenia do Wiedźmina 3. Dzięki modom możemy zmienić animacje podczas walki, czy sprawić, że więcej decyzji będzie miało wpływ na fabułę. HD Reworked Project do Wiedźmina 3 poprawia natomiast tekstury, a jego autor, czyli Halk Hogan, pracuje aktualnie nad aktualizacją NextGen Edition, aby ta była kompatybilna z next-genową wersją gry.

Modyfikacja HD Reworked Project jest dostępna na stronie Nexus Mods, jednak działa ona tylko ze starą wersją Wiedźmina 3 (czyt. nie next-genową). Na filmie natomiast możemy podziwiać próbkę tego, co przygotowuje dla graczy Halk Hogan w next-genowej przygodzie o Białym Wilku. Mod ten poprawia znacząco tekstury, dzięki czemu gra jest jeszcze bardziej szczegółowa.

Zobacz też: Najlepsze dyski SSD

Modyfikacja HD Reworked Project NextGen Edition została zapowiedziana na drugą połowę 2023 roku. Niestety przyjdzie nam na nią jeszcze poczekać, ale jak widać na filmie – warto.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.