Wild Hearts z kolejnymi szczegółami. Ujawniono długość głównego wątku fabularnego

Wild Hearts

Kilka dni temu zaprezentowano obszerny gameplay z Wild Hearts – nadchodzącej „gry o polowaniu” od Electronic Arts i Koei Tecmo. Tymczasem do sieci trafiły kolejne informacje na temat wspomnianej produkcji. Tym razem jeden z przedstawicieli amerykańskiej firmy postanowił ujawnić, ile godzin zajmie graczom ukończenie głównej kampanii fabularnej.

Ukończenie kampanii fabularnej Wild Hearts zajmie graczom kilkadziesiąt godzin

Wild Hearts – gameplay

Lewis Harvey – producent wykonawczy EA Originals – poinformował, że na historię przygotowaną przez deweloperów ze studia Omega Force użytkownicy będą musieli przeznaczyć około 30 godzin. W Wild Hearts nie zabraknie jednak również różnego rodzaju aktywności pobocznych oraz wyzwań, które z pewnością wydłużą zabawę o kilkadziesiąt dodatkowych godzin.

Historia już dawno zapomniała, dlaczego Kemono są tak zdesperowane. Spokojne niegdyś bestie wpadły w szał i choć nie pochodzisz z tych ziem, Azuma potrzebuje twojej pomocy. Musisz powstrzymać bestie przed sianiem zniszczenia i przywrócić równowagę na tym świecie.

– informuje oficjalna strona gry.

Zobacz też: Najlepsze gry na Roblox

Wild Hearts powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami produkcja zadebiutuje na wspomnianych platformach 17 lutego 2023 roku. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie sprawdzić nadchodzącą „grę o polowaniu” od Electronic Arts i Koei Tecmo.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.