Wild Hearts otrzymało kolejny zwiastun. Twórcy prezentują jedno z najważniejszych narzędzi w grze

Wild Hearts - potęga Karakuri

Wild Hearts zapowiedziane zostało pod koniec września jako gra o polowaniu będąca efektem współpracy pomiędzy Koei Tecmo a Electronic Arts. Od tamtego czasu do sieci trafiło wiele informacji zdradzających chociażby długość głównego wątku fabularnego czy prezentujących najważniejsze założenia tej produkcji. Od samego początku uwagę graczy przykuwało jednak jedno urządzenie, które regularnie pojawiało się we wszystkich materiałach promocyjnych. Teraz dowiedzieliśmy się wreszcie nieco więcej na jego temat.

Wild Hearts — narzędzie Karakuri stanowić będzie nie tylko pomoc przy starciach z bestiami

Wild Hearts — zwiastun „Potęga Karakuri”

Na najnowszym wideo zaprezentowano narzędzie, które stanowić będzie dla graczy absolutną podstawę podczas rozgrywki w Wild Hearts, czyli Karakuri. Jest to specjalne urządzenie, które dzięki swoim możliwościom zmiany formy będzie przydatne zarówno w starciach z bestiami, jak i podczas przemierzania ogromnego świata. Wideo pokazuje, że ów sprzęt pozwoli graczom zastawić potężne pułapki, które znacząco uszczuplą punkty życia demonów, żeby chwilę potem przetransformować się w… jednokołowy motocykl lub wielki odbiornik.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów

Twórcy poprzez ten materiał zapewniają, że możliwości będzie wiele i wszystko zależne będzie od sytuacji i „elastyczności” samych grających. Co ciekawe, deweloperzy przekazali też, że więcej informacji na temat Wild Hearts ujawnią już 8 grudnia 2022 roku podczas gali The Game Awards. Na wielkie łowy gracze ruszą już 17 lutego 2023 roku na PC, PlayStation 5 oraz Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z