Wild Hearts na nowym zwiastunie! „Okiełznaj zdziczały świat” w nadchodzącej grze myśliwskiej od EA

Wild Hearts zwiastun kinowy

Premiera Wild Hearts zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że Electronic Arts oraz Koei Tecmo nie dają zapomnieć graczom o produkcji, za którą odpowiedzialne jest studio Omega Force. W zeszłym tygodniu potwierdzono bowiem, że gra nie będzie oferować żadnych mikrotransakcji. Wczoraj natomiast opublikowano kolejny materiał promocyjny wspomnianego tytułu.

Kinowy zwiastun Wild Hearts przypomina o nadchodzącej premierze gry Electronic Arts i Koei Tecmo

Wild Hearts – zwiastun kinowy

Powyższy zwiastun nie zawiera niestety żadnych fragmentów rozgrywki. Tym razem zainteresowani mają bowiem okazję obejrzeć kinowy zwiastun Wild Hearts. Materiał zawiera jednak kilka widowiskowych ujęć. Całość pozwala również przyjrzeć się potężnym Kemono, a także zobaczyć, w jaki sposób bohater stara się „okiełznać zdziczały świat”

Kemono to wielkie, spojone z siłami przyrody bestie, które tak samo, jak natura są jednocześnie piękne i zabójcze. Od początków istnienia wioski Minato jej mieszkańcy żyją w strachu przed kemono. Spotkane w gęstych lasach są groźne jak pożar, a na równinach – niepowstrzymane niczym przypływ. Jedynie dzięki opanowaniu tajemniczej pradawnej technologii jesteśmy w stanie z nimi walczyć

– informuje opis powyższego zwiastuna.

Zobacz też: Najlepsze gry wojenne

Wild Hearts zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 17 lutego, czyli za nieco ponad tydzień. Warto również pamiętać, że abonenci Xbox Game Pass Ultimate i EA Play będą mogli przetestować produkcję za sprawą 10-godzinnego triala.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.